Видео клипови:

Идеи за ѕидни мурали со геометриски мотиви

Отстранување на лепак од самолеплива лента на ѕид

Бетон со убавината на каменот

Подесување на лизгачки врати

Репарација на дрвен мебел со восок

Лебдечка ламба Moon

Поправка на оштетување на ламинат

Шанк од палети за двор

Мал стан во Хонг Конг

Направи сам: масичка за лаптоп

Маса и столици складирани на ѕид

Повторно фугирање на плочки

Изработка на скара од тули

Стреа во дворот

Бојадисување на ѕид со 3Д ефект

Изградба на пергола

Идеи за организирање на плакар

Монтирање на полици за подрум

Изработка на велигденска вазна

Цвеќе во трупец

Монтажа на лајсни за под

Направи сам: фонтана од лесна конструкција

Техника на бојадисување со сунѓер

Метални сталажи во подрум

Идеи за уредување на градина

Трендови на Саемот на мебел во Келн 2020

Идеи за ЛЕД осветлување на таванот

Домашна градина од LG

Генијален мебел

Нанесување на силикон

Одзатнување на мијалник без хемикалии

Направи сам: новогодишен банер

Направи сам: новогодишни декорации

Чистење на дамки на ѕид со сунѓер

10 совети за молерисување

BrickBox модуларни полици

Прошетка низ Cersaie 2019

Чистење дамки од микрофибер

Бањи со ликови на славни личности

Идеи за уредување на мали кујни

Закачување на постер со двострана леплива лента

Идеи за бојадисување на ѕидовите

Преуредување на дневна соба

Монтажа на гардеробер со лизчачки врати

Нов дизајн на кујна

Вградување на ниша во бањата

Преуредување на бања

Идеи за ниша во ѕид од бањата

Изградба на класичен базен

Боење на дрвен мебел

Изработка на остава за алати во дворот

7 совети за чистење на домот

Изработка на игралиште со песок

Галерија на базени во дворот

Направи сам: фонтана за градина

Изработка на маса со епоксидна смола

Ѕидање на ѕид со природен камен

Прошетка низ Euroluce 2019

Направи сам иновации во кујната

Изградба на трем пред куќа

Галерија на креативни полици

Идеи за складирање во кујнски елементи

Скали на расклопување во кујна

Геометриски мотив на ѕид

Изработка на предмети од бетон

Domotext саем на подни облоги 2019

Видео-разгледница од Саемот на мебел во Келн 2019

Vilmers на Саемот на мебел во Келн 2019

Паметен мебел

Направи сам новогодишни украси

Саем на керамика во Болоња 2018

Мал стан во Мелбурн

Одвртување на оштетен шраф

Иновативен мебел

Поправка на пукнатини во аголот на ѕидот

Мебел за заштеда на простор

Скриена трпезарија

Климатизирање на повеќе простории со еден клима уред

Направи сам: вентилатор - клима уред

Покривање на отвор во гипс картон

Отстранување на силикон

8 совети за здрава, убава трева

Саем на мебел Милано 2018

50 идеи за велигденски декорации

10 совети за полесни домашни поправки

Полевање на цвеќето кога не сте дома

Складирање на пластични кеси

Matroshka furniture за микро простори

Идеи за максимално искористување на просторот

Ѕидање на полукружни скали

Направи сам: декорации од салфетки за трпеза

Одзатнување на одвод во двор

Направи сам: базен од палети

Направи сам: ѕвонци на ветар од школки

Направи сам: огледало со зраци

Поставување на полица на гипс картон

Отстранување на гребнатини од дрвени површини

Поставување на типла во керамичка плочка

Паметна куќа

Апартман LifeEdited на 39 m²

Изградба на рибник во двор

Чистење на четкaта после бојадисување

Боење на површини со прави рабови

Префарбување на дрвени површини

Уредување на мали спални соби

Кастрење на дрва

Со диплење до повеќе простор

Скали со ЛЕД осветлување

Куќа-плакар

Лепење на налепници на ѕид

Фонтана во дворот

Поставување на павер елементи

Направи сам: новогодишен цветен аранжман

Поставување на ламинат

Замена на пукната керамичка плочка

Мебел за заштеда на простор

Подесување на шарките на вратите

Нанесување на силикон

Отстранување на лепило од дрвени подови

24 комбинации на соби во 30 квадратни метри

Промена на брава

Направи сам: клупа со жардинери

Франкфуртски саем за текстил за домот

Одзатнување на одводот кај мијалникот

Чести пречки кај машина за миење садови

Мал простор со изобилство на бои

Преуредување на спална соба

Дупчење на керамичка плочка

Отстранување на дамки од восок од тепихот

Поправка на дупкa на ѕидот

Совети за бојадисување

Одлепување на тапети

Поставување на полица

Невидлива полица

Фенг шуи во спална соба

Асиметричен баланс на слики

Економично уредување

Реставрирана куќа

Домот на Кели Хопен

Современо уредување на традиционална куќа

Комбинирање на цвеќе

Мали совети при бојадисување

Дневна соба во неутрална боја

Мал дом со голем стил

Супер организиран дом

Уредување на еко-кујна

Повеќе стилови во домот

Куќа во двор

Преуредување на спална соба

Преуредување на кујна

Удобни сушални

Дом со органски сензибилитет

Складност на боите во домот

Кујна во француски "country" стил

Традиционален дом со свеж амбиент

Дом во поткровје

Кујна во домот на професионален готвач

Мал голем стан

Визуелно зголемување на просторот со огледало

Нов живот на старата соба

Дом во илјада бои

Комбинирање на слики на ѕид

Разлика помеѓу керамички и порцелански плочки

Најдобра поставеност на креветот според Фенг шуи

10 Фенг шуи совети за уредување на домот

Уредување во италијански стил

Со реновирање до екстра профит

Пулсирачки бои во домот

Преуредување на поткровје во спална соба

Мал простор со голем стил

Направи сам: вентилатор - клима уред

Погледнете како со помош на вентилатор и соодветен сад, наполнет со лед, може да се направи мини клима уред. Вентилаторот може да се погонува на повеќе начини. На клипот може да се види дека водухот кој го испушта има температура околу 42 Фаренхајтови степени (околу 5 Целзиусови степени) ...